CodersCamp

Największy otwarty kurs programowania webowego

CodersCamp - największy otwarty kurs programowania webowego

O projekcie

CodersCamp to największy otwarty kurs programowania webowego prowadzony przez CodersCrew od 2018 roku. Jego ideą jest dzielenie się pasją do programowania i możliwość nauki kodowania bez ponoszenia kosztownych opłat. Wspieramy zarówno osoby, które stawiają pierwsze kroki w branży IT, jak i te, które chcą poszerzyć swoje kompetencje.

Szeroki zakres wiedzy

W trakcie trzymiesięcznego darmowego kursu przekazujemy początkującym deweloperom szeroki zakres wiedzy teoretycznej i praktycznej, która pozwala nie tylko na tworzenie prostych stron internetowych, ale także złożonych aplikacji webowych. Program kursu obejmuje takie technologie jak: HTML, CSS, JavaScript, Node.js, React, Redux.

coderscamp-wiedza
CodersCamp - darmowa nauka programowania

Praca zespołowa

Organizując CodersCamp, duży nacisk kładziemy na pracę zespołową i zarządzanie projektem – uczestnicy kursu pracują w 8-osobowych zespołach koordynowanych przez mentora. Dba on o poprawność, efektywność i dynamikę procesu projektowego, a także postępy zespołu.

Hackathon - sprawdź się!

Zwieńczeniem każdej edycji CodersCamp jest hackathon, który organizujemy wspólnie z firmami partnerskimi, w którym pula nagród wynosi nawet kilkanaście tysięcy złotych.

Hackathon CodersCamp LiveChat
Strona używa ciasteczek (cookies) w celu świadczenia usług i zgodnie z Polityką prywatności. Rozumiem

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart